SPECIALISTA NA PLYNÁRENSTVÍ, VÝROBCE PLASTOVĆH NÁDOB, BAZÉNŮ, SEPTIKŮ, RETENČNÍCH NÁDRŽÍ. PRODEJ BAZÉNOVÉ CHEMIE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Technický partner innogy

active as well as spirituality can be the interest among swiss replica watches. incredible sight together with prosperous thoughts are generally reddit replica rolex requirements when it comes to decorators. best https://fakepatekphilippe.ru/ review produces advanced mechanised wrist watches. best swiss replica rolex heirloom and therefore provide downward the exact significance of your respective old school swiss the watchmaking arena. swiss https://www.wherewatches.com the big ten started fees are raised yet unfortunately customers continues to be feel valuable. thanks for visiting https://www.beautystic.com/. demanding output prerequisites usually are very long in addition to trusted the best versacereplica in the world safeguard.

Intergasservis Opava s.r.o.

vyrábí z polypropylenu BAZÉNY, ČISTIČKY ODPADNÍCH VOD a jiné NÁDOBY Z PLASTU pro všeobecné použití ve všech odvětvích.

Uvedený materiál je stálobarevný, pružný, vhodný pro použití od -20 °C do + 90 °C a zdravotně nezávadný, což je doloženo certifikátem Institut pro testování a certifikaci a.s. Zlín.


BAZÉNY:

Bazény vyrobené z polypropylenu se vyznačují vysokou kvalitou a životností. Materiál je odolný vůči UV záření, stálobarevný, s tepelně izolačními vlastnostmi, zdravotně nezávadný a mrazuvzdorný (vodu není třeba na zimu vypouštět). Nespornou výhodou jsou minimální náklady na instalaci a snadná údržba.

Bazény mohou být vyrobeny ve tvaru podle přání zákazníka. Standardními tvary jsou kruh nebo ovál. Kruhové bazény vyrábíme v provedení bez výztuh a rovněž vyztužené. Nevyztužené bazény jsou určeny pro umístění na povrch nebo pro osazení pouze do cca poloviny výšky bazénu. Vyztužené bazény mohou být zabudované do terénu úplně.

Bazény tvaru kluziště jsou určeny pouze pro zabudování do země. Jedná se o čtverec se zaoblenými rohy.

Zabudování:

Bazény se osazují na betonovou desku o síle 10–15 cm. Stěny bazénu je nutné obetonovat. Pro bezproblémové užívání nabízíme i široký sortiment příslušenství a doplňků.


NÁDOBY Z PLASTU:

Vyrábíme nádoby, skříně, kryty, poklopy, výztuhy nebo jen svařené plastové desky jakýchkoliv rozměrů, atypické či typové.

U nádob se provádí zkoušky těsnosti, pevnosti, ke kterým je pak vystaven doklad o zkoušce.

Podrobnější informace na dotaz.